< Вітання Преосвященнішому Тихону, Єпископу Тернопільському, з нагоди Дня народження
23.10.2017 23:51 Age: 1 year
Рубрика: Новини з єпархій, новини Предстоятеля

Візитація Предстоятеля УАПЦ у м. Березне Рівненсько-Волинської єпархії УАПЦ


    22 жовтня 2017 року Божого, в 20-ту неділю після П’ятидесятниці, Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ, керуючий Рівненсько-Волинською єпархією, на запрошення прот. Назарія Момотюка з Першосвятительським візитом відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці в м. Березне Рівненського деканату Рівненсько-Волинської єпархії, з нагоди освячення Престолу та храму.                 

    На паперті храму Блаженнішого Владику зустріли з квітами та запашним короваєм наймолодші парафіяни.   

    Першосвятителя вітальним словом в притворі храму зустрів настоятель прот. Назарій Момотюк, який і запросив Блаженнішого Митрополита Макарія звершити чин великого освячення храму та очолити в даному храмі Божественну Літургію, піднести свої Архіпастирські молитви за мир в нашій країні, зокрема і за жителів м. Березне, парафіян, жертводавців парафії.           

    За Божественною Літургією Його Блаженству співслужили: митр. прот. Володимир Садовський (канцлер єпархії), митр. прот. Данило Бринчак (декан Рівненський), настоятель храму прот. Назарій Момотюк та запрошене духовенство.        

    Під час малого входу Митрополит Макарій нагородив настоятеля храму вищою церковною нагородою – митрою.     

    Наприкінці Літургії Блаженніший Митрополит Макарій привітав настоятеля та парафіян із довгоочікуваною подією у їхньому житті – освяченням храму.      

    Предстоятель УАПЦ висловловив вдячність митр. прот. Назарію Момотюку настоятелю даної парафії, стараннями та працею якого, було збудовано цей величавий храм, а також і парафіянам за щиру їхню працю, молитви та жертви на окрасу, благоустрій парафіяльної церкви.    

    Блаженніший Митрополит Макарій нагородив високими церковними нагородами парафіян, меценатів і жертводавців парафії.          

    У свою чергу, зі словами вдячності Предстоятелю за відвідини парафії, освячення храму та звершене богослужіння, звернувся настоятель храму митр. прот. Назарій Момотюк, який подякував Владиці за звершення чину великого освячення храму, а також і за піднесену спільну молитву.          Святкування завершилось Хресним ходом навколо храму, помазанням вірних освяченим єлеєм та уставним многоліттям.