< Вітання Преосвященнішому Савві, Єпископу Донецькому і Слов’янському, з нагоди Дня Тезоіменинства
18.12.2017 23:53 Age: 2 yrs
Рубрика: Новини з єпархій, новини Предстоятеля

Візитація Предстоятеля УАПЦ, Блаженнішого Макарія у Сокальський деканат Львівської єпархії


    17 грудня 2017 року Божого, в день пам'яті вмц. Варвари, Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ, на запрошення митр. прот. Олега Дяковича, з Першосвятительським візитом відвідав парафію вмц. Варвари у м. Червоноград Сокальського деканату Львівської єпархії, з нагоди храмового свята та освячення іконостасу.

     На подвір'ї святині Блаженнішого Владику зустріли парафіяни з хлібом та сіллю, подякувавши за візитацію парафії. Першосвятителя вітальним словом в притворі храму зустрів настоятель - митр. прот. Олег Дякович, який і запросив Блаженнішого Митрополита Макарія очолити в даному храмі Божественну Літургію, піднести свої Архіпастирські молитви за мир в нашій країні, зокрема і за жителів м. Червонограда, парафіян та жертводавців парафії.

    За Божественною Літургією Його Блаженству співслужили: декан Сокальського деканату - митр. прот. Микола Винар, настоятель храму - митр. прот. Олег Дякович та запрошене духовенство. Після читання Євангелії з проповіддю до парафіян звернувся митр. прот. Павло Поцілуйко, настоятель храму Почаївської Ікони Божої Матері м. Червонограда.

   Наприкінці Літургії Блаженніший Владика Макарій привітав настоятеля та парафіян із престольним празником. Предстоятель УАПЦ висловив вдячність настоятелю та парафіянам даного храму за їхню щиру працю, молитву та жертви на окрасу храму, а також благоустрій парафіяльної церкви. Владика нагородив настоятеля храму благословенною громотою, а меценатів храму та міського голову Червонограда - високими церковними нагородами.

    У свою чергу, зі словами вдячності Предстоятелю за відвідини парафії та звершене богослужіння, звернувся настоятель храму митр. прот. Олег Дякович, який подякував за принесену спільну безкровну жертву в день храмового свята.

    Святкування завершилось помазанням вірних освяченим єлеєм та уставним многоліттям.