< Преосвященнійший Тихон очолив вечірню з чином прощення у Кафедральному храмі Різдва Христового м. Тернопіль
19.02.2018 23:53 Age: 296 days
Рубрика: Новини з єпархій

Високопреосвященнійший Андрій в Угорницькому чоловічому монастирі представив нововисвяченого владику Павла (Мисака)


    18 лютого 2018 року Божого у Неділю Сиропусну та згадування Адамового вигнання з раю а також пам’яті мц. Агафії, Високопреосвященнійший Андрій Митрополит Галицький Керуючий Івано-Франківськогю Єпархією УАПЦ, відвідав Спасо-Преображенський Угорницький чоловічий монастир.  Священноархімандрит Спасо-Преображенського монастиря розділив молитовно-духовну радість із насельниками цієї чернечої обителі, відслуживши Святу Божественну Літургію в храмі «Преображення Господнього».  

     Його Високопреосвященство здійснив цей візит, щоб урочисто представити нововисвяченого владику Павла (Мисака) братії монастиря та її прихожанам як Єпископа Коломийського, вікарія Івано-Франківської Єпархії.

     Після звершення Літургії владика Андрій виголосив проповідь на євангельську тему та побажав єпископу Павлу і братії духовних подвигів в часі Великого посту.

     Після слів повчання ще раз привітав владику Павла та подарував Його Преосвященству архієрейський чиновник та трикирій і декирій. Також до привітань прилучилися братія монастиря. Привітати владику Павла з Івано-Франківська приїхали представники Обласного Православного Братства Св. Ап. Андрія Первозваного,  голова Братства ієрей Василь Олевич  разом з ієреєм Романом Яцущаком та Марією Миколаївною Озмінською.   

     А вже надвечір цього дня Митрополит Андрій очолив відправу Вечірні з чином прощення у Свято-Покровському Кафедральному Соборі м.Івано-Франківська. Владика виголосив настановчо-повчальне слово перед спасенно-молитовною Великопосною дорогою та побажав усім Божої допомоги на цьому шляху.

    За матеріалами сайту uapc.if.ua