< В день Конституції України в Таврійській єпархії УАПЦ організували Фестиваль духовної та патріотичної пісні
06.07.2018 23:51 Age: 137 days
Рубрика: Новини з єпархій

Високопреосвященнійший Андрій, Митрополит Галицький взяв участь в оргкомітеті по відзначенню 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України на Прикарпатті


     4 липня 2018 р. в залі засідань Івано-Франківської облдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету по відзначенню 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України на теренах Прикарпаття, в якому взяв участь Високопреосвященнійший Кир Андрій, Митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською Єпархією УАПЦ в супроводі голови Єпархіального Церковного Суду митр.прот.Романа Козака.        

     В засіданні взяли участь заступник голови ОДА п.Ігор Пасічняк, начальник відділу національносте та релігій п.Т.Лапка, Преосвященнійший Василій (Івасюк), Єпископ Коломийський УГКЦ, духовенство УПЦ КП, УПЦ та УГКЦ.

     Владика Андрій озвучив присутнім перелік заходів, які плануються на єпархіальному рівні, зокрема проінформував про проведення урочистого Богослужіння у Спасо-Преображенському Угорницькому чоловічому монастирі в день Преображення Господнього 19 серпня 2018 року.

     На засіданні визначено ключовим моментом святкування відслужити молебень в м.Івано-Франківську в день пам"яті Св.Рівноап.Кн.Володимира Великого 28 липня 2018 року о 14.00 год.

     За матеріалами uapc.if.ua