< З Днем Тезоіменинства, Ваше Блаженство
18.05.2018 23:51 Age: 152 days
Рубрика: Новини з єпархій

В свято Вознесіння Господнього Високопреосвященнійший Андрій, митрополит Галицький очолив Божественну Літургію в Кафедральному соборі м. Івано-Франківська


     Вознесіння (грец. «Анáліпсіс», лат. Assensio - сходження) - повернення Господа нашого Ісуса Христа після закінчення Ним земного життя в Божественну сферу буття - на Небо. Згідно новозавітного благовістя, Вознесіння відбулося через 40 днів після Воскресіння Ісуса Христа (Діян. 1, 3) в околицях Єрусалиму, на шляху до Віфанії (Лк. 24, 50, 51), тобто на схід від міста, на схилі Оливкової гори ( Дії. 1, 12), в присутності апостолів, після бесіди з ними (Мк. 16, 19).

     В це величне свято у Кафедральному соборі «Покрови Пресвятої Богородиці» м. Івано-Франківська УАПЦ відбулась святкова Божественна Літургія, яку очолив Високопреосвященнійший Андрій, митрополит Галицький.

     Архієрею співслужили священики храму, а Богослужіння супроводжував любительський хор під керівництвом протодиякона Василя Жолоба.

     По завершені Літургії митрополит звернувся до пастви вітаючи всіх з величним святом Вознесіння Господнього та всесвітнім Днем вишиванки.

     За посиланням uapc.if.ua