< Преосвященніший Павло, єпископ Коломийський взяв участь в урочистостях з нагоди повернення із зони АТО українських військовослужбовців в м.Коломия
06.05.2018 23:51 Age: 165 days
Рубрика: Новини з єпархій

В Неділю про самарянку, Преосвященнійший Тихон єпископ Тернопільський звершив Божественну літургію в Кафедральному храмі Різдва Христового м. Тернопіль


     6 травня 2018 року, у Неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, день пам’яті вмч. Юрія (Георгія) Переможця, Преосвященнійший Тихон єпископ Тернопільський звершив Божественну літургію в Кафедральному храмі Різдва Христового м. Тернопіль. Його Преосвященству співслужили духовенство Кафедрального храму.

    На малому вході Архіпастир удостоїв ієрея Михаїла Горобця чергової священичої нагороди –  право носіння камілавки. Під час богослужіння була піднесена молитва за Україну, воїнів-захисників та український народ.

    Після запричасного стиха Архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді під час якої розповів про життя і мученицьку смерть святого Юрія Переможця. Після відпусту Архіпастир привітав протодиякона Петра Рубльовського з 33-річчям від дня народження і подарував букет білих троянд.

    Також Преосвященнійший Владика привітав заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрія Юрика з Днем Ангела і подарував ікону Пресвятої Богородиці. На завершення єпископ Тихон привітав усіх, хто носить ім’я великомученика Юрія Переможця та закликав наслідувати його, як приклад незгасимої любові до Бога.

    За посиланням uapc.net.ua