< Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир в День пам’яті та примирення разом з духовенством пом'янули спочилих воїнів України
09.05.2018 23:52 Age: 195 days
Рубрика: Новини з єпархій

В м. Тернополі молитвою відзначили День пам’яті та примирення


    8 травня 2018 року, у День пам’яті та примирення, Преосвященнійший Тихон єпископ Тернопільський у супроводі духовенства Тернопільської єпархії УАПЦ взяв участь у спільній молитві різних релігійних конфесій за усіма, хто віддав своє життя під час Другої світової війни та новітніми полеглими воїнами-героями.

    Приурочені меморіальні заходи відбулися в м. Тернополі у Старому парку біля скульптурної композиції «Материнський поклик» та на Микулинецькому кладовищі біля могил жертв сталінських репресій, загиблих воїнів в роки Другої світової війни та бійців АТО. Віддати шану полеглим Героям прийшли ветерани другої світової війни, військовослужбовці, представники влади, рідні загиблих воїнів-героїв та небайдужі жителі міста.

    8 травня 1945 року набув чинності Акт про капітуляцію Німеччини. Саме цей день прийнято вважати Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

    За матеріалами uapc.net.ua