< Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, в Неділю 13-ту після П'ятидесятниці звершив Божественну Літургію
26.08.2018 23:52 Age: 206 days
Рубрика: Новини з єпархій

В день пам’яті святителя Тихона Задонського, Високопреосвященнійший Тихон Архієпископ Тернопільський і Бучацький звершив Божественну літургію


     26 серпня 2018 року, в 13-ту Неділю після П’ятидесятниці, день пам’яті святителя Тихона Задонського, Високопреосвященнійший Тихон Архієпископ Тернопільський і Бучацький звершив Божественну літургію у Кафедральному храмі Різдва Христового м. Тернопіль.

   В цей день правлячий Архієрей Тернопільської єпархії Владика Тихон відзначив день свого Небесного Покровителя. За богослужінням його Високопреосвященству співслужили духовенство Кафедрального храму.

     Під час богослужіння була піднесена молитва за Україну, воїнів-захисників та український народ. Після запричасного стиха Архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді.

 По завершенні літургії Високопреосвященнійшого Владику зі святом привітали духовенство Кафедрального храму та парафіяни.

    Також очільника Тернопільської єпархії з днем тезоіменитства від імені голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни привітав начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Кульчицький. В свою чергу Владика Тихон висловив усім слова подяки за вітання, після чого Архіпастирю було проспівано многоліття.

    За матеріалами uapc.net.ua