< Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир очолив Божественну Літургію у кафедральному храмі святої Марії Магдалини
07.08.2018 23:51 Age: 194 days
Рубрика: Новини з єпархій

В 10-ту Неділю після П’ятидесятниці Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон звершив Божественну літургію у Кафедральному храмі Різдва Христового м. Тернопіль


    5 серпня 2018 року, в 10-ту Неділю після П’ятидесятниці, Високопреосвященнійший Тихон Архієпископ Тернопільський і Бучацький звершив Божественну літургію у Кафедральному храмі Різдва Христового м. Тернопіль. Його Високопреосвященству співслужили духовенство Кафедрального храму.

    Під час богослужіння була піднесена молитва за Україну, воїнів-захисників та український народ. Після запричасного стиха Архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді і розповів про Почаївську ікону Божої Матері, про необхідність утвердження нашої віри через молитву і піст та духовно єднатися з християнами світу не зважаючи на релігійні переконання.

    Богослужіння завершилося уставним многоліттям по завершенні якого Архієпископ Тихон привітав усіх з воскресним днем та благословив.

   За матеріалами uapc.net.ua