< На Харківщині у с. Соколове відбулося прославлення ікони Ісуса Христа Вседержителя
19.08.2016 03:43 Age: 4 yrs
Рубрика: звернення, новини Предстоятеля

УАПЦ звернулася із відкритом листом до Патріарха УПЦ КП Філарета


                                                          Філарету (Денисенку) Патріарху

                                                           Київському і всієї України,

                                                           Предстоятелю УПЦ КП

Доводимо до Вашого відома, що через надбудову, яку здійснює КДАіС по вул. Трьохсвятительській, 8а м. Києва (Варваринський корпус Михайлівського монастиря) над приміщенням, яке використовує Патріархія УАПЦ (згідно з договором оренди та розпорядження КМДА), 18 серпня 2016 р. відбулось вже вдруге затоплення приміщення двох поверхів Патріархії УАПЦ. Працівники Патріархії УАПЦ викликали Національну поліцію та оперативно-рятувальну службу КМДА, про що засвідчують протоколи події. Аналогічний інцидент стався неділею раніше, і теж очільники УПЦ КП, що опікуються КДАіС, не відреагували на це.

Протягом останніх восьми місяців наша Церква зробила капітальний ремонт Патріархії УАПЦ, витративши значні кошти. Незважаючи на це КДАіС два місяці веде над приміщенням Патріархії УАПЦ будівельні роботи, та  в кінцевому рахунку знімає повністю дах (без погодження з керівництвом Патріархії УАПЦ, без забезпечення належної ізоляції перекриття), що призвело до руйнування та знищення стін, перекриття та загалом майна Патріархії УАПЦ.

  Капітальний ремонт Патріархії УАПЦ фактично знищений.

 Повідомляємо Вам, що це поступок не є моральним, не християнським щодо братньої Церкви та суперечить усім нормам як братнього життя, так і сусідського використання одного будинку.

 Ми змушені звертатися до судових органів щодо вирішення даного питання.

м. Київ, 18 серпня 2016 р.