< Предстоятель УАПЦ очолив збори духовенства Хмельницької єпархії УАПЦ
15.03.2017 21:18 Age: 2 yrs
Рубрика: Новини з єпархій

У Житомирі пройшла чергове засідання Ради церков і релігійних організацій області


14 березня у м. Житомирі в приміщенні церкви «Завіту Ісуса Христа» під головуванням єпископа Олександра Дехтяренка відбулося чергове засідання обласної міжхристиянської  ради  Церков Житомира та Житомирської області, куди входять: православні, католики, греко-католики, баптисти, п'ятидесятники, адвентисти та харизмати. Від  Житомирської єпархії УАПЦ в роботі засідання прийняв участь архієпископ Житомирський і Поліський  Володимир.

   Головуючий та члени ради Церков області  мали змогу познайомитися з новим очільником Житомирської єпархії  УПЦ КП , єпископом Паїсієм.

Присутні розглянули питання порядку денного та обговорили плани участі церков в проведенні відзначення світлої пам'яті митрополита Іларіона (Огієнка), святкувань «Світлого Христового воскресіння», та освячення місця для майбутнього меморіалу на площі Корольова «Небесній сотні», а також дали згоду для участі церков у організації та проведенні «Всесвітнього з'їзду молоді задля подолання негативних явищ у світі - Всесвітній Рекорд Доброти»