< В Троїцьку поминальну суботу, Преосвященнійший Тихон єпископ Тернопільський очолив Божественну літургію в Кафедральному храмі Різдва Христового м. Тернопіль
28.05.2018 23:51 Age: 142 days
Рубрика: Новини з єпархій

У свято Святої Трійці керуючий Карпатською єпархією УАПЦ Преосвященнійший Віктор очолив Божественну Літургію в храмі-капличці м. Берегове


    27 травня 2018 року, у день Святої Трійці, в храмі-капличці на честь Успіння Пресвятої Богородиці Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в м. Берегове була відслужена Божественна Літургія, яку очолив Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ.

    Його Преосвященству співслужили: протоієрей Сергій Урста та ієрей Кристіан Рущак.

  Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.

   У молитві до Господа Бога, владика Віктор та духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Української Армії над ворогом, дарування українцям національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.

    З проповіддю на тему свята святої Трійці до присутніх звернувся протоієрей Сергій Урста.

    Після відслуження Божественної літургії духовенство та вірники обійшли хресною ходою з читанням Євангелій навколо храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці.

    З архіпастирським вітанням і словом до парафіян звернувся Преосвященнійший владика Віктор, який привітав усіх з двунадесятим святом – святою Трійцею, сходженням Святого Духу на апостолів та зупинився на історії відродження Української Автокефальної Православної Церкви.

    За матеріалами keuapc.org