< У Львівській області перепоховали воїнів дивізії "Галичина"
25.07.2017 23:51 Age: 1 year
Рубрика: Новини з єпархій

У парафії УАПЦ м. Миколаєва (Львівська область) 60 діток приступили до Першої Сповіді


Неділя 16 липня залишиться по-особливому світлою, трепетною в пам’яті парафіян Успенської деканальної парафії м. Миколаєва Львівської області, а особливо найменшеньких. Адже в храмі відбулося незабутнє свято – дітки приступили до першої Сповіді.

Вперше в історії парафії маленьких сповідників було -  60!

До цієї світлої події і вони, і катехити парафії готувалися заздалегідь. Упродовж двох з половиною місяців хлопчики й дівчатка під керівництвом о. Романа Сотника, настоятеля храму, сумлінно вивчали основи катехизису, а також молитви, писали контрольні роботи, тобто все було так, як буває зазвичай при підготовці до відповідального іспиту.

У суботу, напередодні того першого у своєму житті іспиту, вони пройшли своєрідний контрольний етап – першу Сповідь. В урочисту мить дітки вже зрозуміли, що це особливе і надзвичайно важливе таїнство у житті кожного християнина. Приступаючи до нього, людина усвідомлює свої гріхи, шкодує про них, та має твердий намір більше їх не повторювати.

Унеділю до храму дівчатка прийшли в чудових біленьких платтях, а хлопці-в білих сорочечках. Від того довкруг аж посвітлішало.

До храму їх заводили хресні батьки, люди, які колись принесли тих крихіток уперше сюди для охрещенняі, які дали обіцянкудопомагатиїм бути Дітьми Божими. 

По закінченні богослужіння, діти виступали з підготовленим концертом. У віршах та піснях вони розповідали як щиро люблять Господа, як вдячні Йому за все, що їх оточує, дякували Всевишньому за Його любов до всіх, за світ, який Він створив.

Крім того, відбулася й урочиста хода до фіґури Божої Матері, що в центральному парку м. Миколаєва. Там о. Роман відслужив молебень та вручив маленьким винуватцям торжества пам'ятки про цей світлий день. А діти – члени мистецького гуртка, яким керує в районному Будинку школяра пані Наталя Муха, виконали для всіх присутніх чудові пісні про Господа.

 

Сусанна-Олена Сотник, катехит церковної недільної школи