< У Миколаєві благочинний Таврійської єпархії УАПЦ прийняв участь у спільній Всеукраїнській молитві
10.04.2017 21:18 Age: 2 yrs
Рубрика: Новини з єпархій, новини Предстоятеля

У Київській області засновано дві громади УАПЦ


8 квітня Предстоятель УАПЦ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Макарій у співслужінні секретаря Патріархії УАПЦ митр. прот. Віталія Даньчака, обласного благочинного Київської єпархії УАПЦ митр. прот. Георгія Кушнірука відвідав села Борщів та Власівка Баришівського району Київської області. 

На прохання настоятеля митр. прот. Арсенія Квичоли та мешканців даних населених пунктів духовенство на чолі із Блаженнішим Макарієм звершило освячення хрестів та наріжних каменів на заснування церков Св. Трійці та Св. Миколая Чудотворця сіл Борщів та Власівка .

Митрополит Макарій привітав мешканців сіл із величною подією у історії їхніх населених пунктів, побажав єдності у громаді, взаємопідтримки у величній праці спорудження храму Божого.

Нагадаємо, що з початку року це вже не перші новоутворені громади УАПЦ. У м. Ірпіні Київської області також розпочалися регулярні відправи богослужінь громади УАПЦ. Знаково, що перше богослужіння у даному місті було відслужено у день Різдва Христового, яке відвідало близько 100 осіб.