< Блаженніший Макарій очолив Літургію у храмі Нерукотворного Образа ГНІХ м.Києва
05.02.2018 23:51 Age: 315 days
Рубрика: Новини з єпархій

У Кафедральному Соборі м.Івано-Франківська Високопреосвященійший Андрій очолив Божественну Літургію у неділю про блудного сина


     Дуже часто людина бере всі дари - таланти, віддаляється від Бога - свого Батька, не бажає більше жити під дахом Його дому, слухати Його заповіді, виконувати Його прохання, хоче сам насолодитися своїми талантами, вміннями, можливостями. І дуже стрімко така людина марнує всі ці таланти і приходить в жалюгідне становище, і вона починає пасти свиней ...

     Православна Церква готуючи нас до Великого посту, вказала на перший крок до навернення у притчі про митаря і фарисея — це покора. А сьогодніі вона, наводячи притчу про блудного сина, вчить, як виглядає повернення до Бога в практиці. А де смирення серця, там відкрита дорога до Божого милосердя.    

     У неділю 4 лютого 2018 року Божого у день пам'яті апостола із 70-ти Тимофія, Свята Церква згадує євангельську подію повернення блудного сина.    

     У Свято-Покровському Кафедральному Соборі УАПЦ м.Івано-Франківська Божественну Літургію очолив Високопреосвященійший Андрій митрополит Галицький Керуючий Івано-Франківською Єпархією УАПЦ. Владиці співслужили духовенство Собору та інші священики нашої Єпархії.    

     Після закінчення Літургії проповідь виголосив владика Андрій, в якій вкотре звернувся до вірних з нагадуванням про наближення Великого посту, в який ми повинні ввійти з чистим серцем, з митаревим покаянням та з усвідомленням того, що нас, блудних синів, завжди з розкритими обіймами чекає наш люблячий Батько - Господь Бог.

    За матеріалами сайту uapc.if.ua