< Діти Покровської недільної школи Львівського деканату відвідали Угорницький та Манявський монастирі
05.10.2017 23:51 Age: 1 year
Рубрика: Новини з єпархій

Священики Жовківсько-Кам'янка-Бузького деканату Львівської єпархії УАПЦ відвідали місто Попасна Луганської області


    1 жовтня 2017року священики Жовківсько-Кам'янка-Бузького деканату УАПЦ мали можливість перебувати на східних теренах України, а саме в місті Попасна Луганської області.

    З благословення Блаженнішого Макарія Митрополита Київського і всієї України Предстоятеля УАПЦ привітали особовий склад 10 Окремої гірсько-штурмової бригади з 2-ою річницею заснування, вручивши командиру та бійцям благословенні ордени та грамоти за високий професіоналізм та відданність своїй благородній справі у захисті нашої держави. На сцені місцевого будинку культури отці звершили молитву за Україну, за побожний український народ та всіх воїнів, що бережуть наш спокій і захищають від агресора. Після молитви зачитали вітальну грамоту від Блаженнішого Владики Макарія до Дня створення бригади, в якій Митрополит наголосив на тому наскільки важливо для України мати професійне і впевнене у своїх силах військо, побажавши якнайшвидшої перемоги.

    Варто зазначити, що духовенство УАПЦ разом зі своїм Предстоятелем тісно співпрацюють з бригадою від початку її формування, надаючи як духовну так і матеріальну допомогу. І що, важливо, співпраця є взаємною! На чолі бригади стоять відважні командири, які знають свою справу, пройшли нелегкий шлях війни, що вже три роки триває на Україні. Їхня впевненість та віра в перемогу передаються всьому бойовому складу.

    Тож ВІТАЄМО Вас наші захисники зі святом! Бажаємо тільки перемог у захисті своєї Батьківщини, сили духу, кріпості сил і віри в те, що ви робите благу справу. А ми віримо у вас, повертайтеся здоровими і неушкодженими!

    Хай береже вас Бог! Слава Україні! Слава її героям!