< Блаженніший Макарій відвідав парафію Холмської Ікони Божої Матері
27.09.2016 03:43 Age: 4 yrs
Рубрика: Новини з єпархій

Представники УАПЦ взяли участь у зустрічі Всеукраїнської Ради Церков з головою Служби безпеки України


26 вересня 2016 року відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з головою Служби безпеки України Василем Грицаком. 

Участь у засіданні від УАПЦ взяли єпископ Вишгородський і Подільський Володимир (Черпак) та секретар Патріярхії митр. прот. Віталій Даньчак.

Під час зустрічі голова Служби безпеки України Василь Грицак закликав церкви допомогти державі у процесі звільнення заручників, які незаконно утримуються на території ОРДЛО.

Василь Грицак нагадав, що сьогодні Службою безпеки України встановлено 111 українців, які незаконно утримуються на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей, ще 499 – вважаються зниклими безвісти.

З ініціативи секретаря Патріярхії УАПЦ митр. прот. Віталія Даньчака проведення виїздного засідання Всеукраїнської Ради Церков у зоні АТО Головою СБУ та усіма представники Церков і релігійних організацій було підтримано одноголосно.

Також цього дня біля "Воріт смерті" у м. Києві відкрито пам'ятну дошку десяткам тисяч жертв, репресованих нацистським та комуністичним тоталітарним режимом . 
У заході взяли участь усі члени Всеукраїнської Ради Церков.