< Дорогі наші Захисники!!!
15.10.2017 23:51 Age: 1 year
Рубрика: Новини з єпархій, новини Предстоятеля

Першоієрарх УАПЦ відвідав Баришівський район Київської єпархії


     15 жовтня 2017 року Божого, в 19-ту неділю після П’ятидесятниці, Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ, на запрошення митр. прот. Арсенія Квичоли з Першосвятительським візитом відвідав  Баришівський р-н Київської єпархії, а саме: парафію Св. Юрія Переможця у с. Волошинівка, де було звершено Архієрейську Божественну Літургію і парафію Свт. Миколая Чудотворця у с. Борщів, де  Блаженніший Владика Макарій звершив освячення наріжного каменю та заклав капсулу під будівництво храму на честь Свт. Миколая Чудотворця.

      Першосвятителя вітальним словом в притворі храму зустрів настоятель митр. прот. Арсеній Квичола, який і запросив Блаженнішого Митрополита Макарія очолити в даному храмі Божественну Літургію, піднести свої Архіпастирські молитви за мир в нашій країні, зокрема і за жителів с. Волошинівка та с. Борщів, парафіян, жертводавців парафії.    

      За  Божественною Літургією Його Блаженству співслужили: митр. прот. Віталій Даньчак (секретар Київської Патріархії) та настоятель храму митр. прот. Арсеній Квичола.     

      Предстоятель УАПЦ висловловив вдячність настоятелю і парафіянам за щиру їхню працю, молитви та жертви на окрасу і благоустрій парафіяльної церкви.     

      О після чого, духовенство звершило чин освячення наріжного каменю та заклали пам’ятну капсулу у фундамент майбутнього храму с. Борщів.      

      Владика Макарій склав щиру подяку настоятелю та парафіянам за старання у розбудові УАПЦ на Баришівщині і побажав якомога швидше завершити дане будівництво.      

      У свою чергу, зі словами вдячності Предстоятелю за відвідини парафії і звершене Богослужіння, звернувся настоятель храму митр. прот. Арсеній Квичола, який подякував Владиці за спільну принесену безкровну жертву, а також за звершення чину освячення наріжного каменю для будівництва майбутньої церкви.   

      Святкування завершилось уставним многоліттям.