< Голова відділу з духовної опіки в правоохоронних органах, пенітенціарній системі та ЗСУ Тернопільської єпархії УАПЦ благословив відправлення військовослужбовців на Схід України
20.05.2017 03:43 Age: 2 yrs
Рубрика: звернення, Новини з єпархій

Офіційне повідомлення прес-служби Патріархії УАПЦ


Офіційно повідомляємо, що в мережі Інтернет існують фейкові сайти, які нібито представляють УАПЦ (patriarchia.org.ua та http://uapc.te.ua), подаючи ніби інформацію від прес-служби Патріархії УАПЦ та Тернопільської єпархії УАПЦ. За цим стоїть громадянка Наталя Шевчук, яка іменується першим заступником Митрополита Мефодія.

Ця особа є керівником приватного фонду, який названо на честь покійного Митрополита Мефодія. Ні родина Владики Мефодія, ні УАПЦ не мають відношення до цієї організації й особи пані Шевчук, крім того, відкрито судові справи щодо володіння майном, яке після смерті Предстоятеля УАПЦ перейшло до пані Шевчук.

На вимогу архієрейського собору у 2015 р. сайт Патріярхії, який був під керівництвом Наталі Шевчук, повинен був припинити діяльність. Проте ця особа  через певний час відновила його діяльність, перейменувавши його в «Меморіальний сайт Блаженнішого Митрополита Мефодія». Крім того, діють фейкові сайти Андріївської церкви м. Києва та Тернопільської єпархії.

Маніпулюючи думкою суспільства та висловлюючись від імені УАПЦ, Наталя Шевчук намагається ввести в оману суспільство, зганьбити УАПЦ та представити себе як особу, яка є голосом Церкви.