< Першосвятительська візитація Митрополита Макарія на Самбірщину Львівської єпархії
18.09.2017 23:52 Age: 3 yrs
Рубрика: звернення, новини Предстоятеля, Новини з єпархій

Офіційне повідомлення Київської Патріархії УАПЦ


   У зв’язку із поширеною інформацією у ЗМІ щодо причетності настоятеля релігійної громади сщмч. Кипріяна та мц. Юстинії Оболонського району м. Києва митр. прот. Андрія Хім’яка до  інциденту із земельною ділянкою на території парку «Почайна», Блаженнішим Макарієм, Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем УАПЦ було видано відповідні укази та розпорядження:          

1. Блаженніший Митрополит Макарій відсторонив митр. прот. Андрія Хім’яка від священичих обов’язків до повного вирішення даного інциденту.    

2. Блаженнішим Митрополитом Макарієм видано розпорядження про необхідність упорядкування всієї документації на земельну ділянку, яка опинилась у центрі скандалу, висвітленого на телеканалі «1+1» у телепрограмі «ТСН. Тиждень» від 03.09.2017 року.       

3. Також було видано розпорядження про необхідність негайного подання у земельний відділ КМДА листа про відмову від земельної ділянки площею 1,1 га, зазначивши, що для будівництва храму достатньо земельної ділянки площею 0,25 – 0,30 га. Цей лист необхідно оприлюднити у ЗМІ, а його копію з відміткою реєстрації у земельному відділі КМДА, подати у Патріархію.     

4. Митр. прот. Андрій Хім’як, настоятель релігійної громади сщмч. Кипріяна та мц. Юстинії Оболонського району м. Києва, зобов’язаний вибачитись перед громадськістю м. Києва та вірними УАПЦ за інцидент, який відбувся за його участю.

                                                       Прес-служба Патріархії УАПЦ