< ПОРОШЕНКО ЗАКЛИКАВ КОНСТАНТИНОПОЛЬ ВИЗНАТИ АВТОКЕФАЛІЮ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
11.08.2017 12:51 Age: 1 year
Рубрика: Новини з єпархій, новини Предстоятеля, звернення

Офіційна Заява прес-служби Патріархії УАПЦ


   10 серпня 2017 р. Б. в приміщенні Патріархії УАПЦ, відбулись чергові засідання Патріаршої Ради, Патріаршого Суду та Архієрейського Собору УАПЦ.
   Згідно рекомендацій Патріаршої Ради та Патріаршого Суду, за відчуження майна Тернопільської єпархії, Архиєпископа Мстислава ( Гука ) виведено за штат єпископату УАПЦ.
Архієрейський Собор розглянув протокол єпархіального собору Чернівецько-Хотинської єпархії від 28.07.2017 року. Заслухали керуючого Чернівецько-Хотинської єпархією архиєпископа Германа ( Семанчука ), який зобов'язався після оприлюднення рішення Архієрейського Собору УАПЦ щодо відчуження майна Тернопільської єпархії УАПЦ зібрати єпархіальний собор Чернівецько-Хотинської єпархії і відновити поминання за богослужінням Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Макарія митрополита Київського і всієї України і оприлюднити рішення єпархіального собору Чернівецько-Хотинської єпархії в ЗМІ.
    Крім цього, створена комісія по розслідуванні відчуженого майна Червоногородського замку та його повернення Тернопільській єпархії у складі : Архиєпископа Чернівецького і Хотинського Германа ( Семанчука ), єпископа Одеського і Чорноморського Тихона ( Петранюка ) , єпископа Херсонського і Миколаївського Бориса ( Харка ). Заслухавши звернення від духовенства Тернопільської єпархії Архієрейський Собор вирішив згідно єпархіального статуту ( розділ10.0 пункт 10.2 - Вибір кандидатури єпархіального архієрея здійснюється на єпархіальному соборі з числа єпископів УАПЦ або священиків, гідних єпископського служіння ) із запропонованих кандидатів обрати правлячого архієрея Тернопільської єпархії.
   Патріархія УАПЦ м. Київ