< Капелан Тернопільської єпархії УАПЦ благословив нацгвардійців на захист Батьківщини від московсько-путінського окупанта
26.03.2017 21:18 Age: 2 yrs
Рубрика: Новини з єпархій

На Черкащині постане ще один храм УАПЦ


19 березня 2017 року, Хрестопоклонної неділі, високопреосвященний Афанасій (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкасько-Кіровоградською єпархією, після звершення Божественної літургії разом із вірянами Свято-Троїцької парафії, встановив та освятив поклонний хрест на виділеній земельній ділянці під будівництво ще одного храму в с. Червона Слобода під Черкасами.

Після освячення, владика Афанасій привітав вірян із знаменною для червонослобідчан, давніх прихильників Української Автокефальної Православної Церкви, подією – встановленням поклонного хреста й висловив побажання, щоб уже в найближчому часі на цьому місці було зведено храм Божий і залунала молитва на рідній, українській мові.

«Це дуже знаменно, що саме цього дня, коли увесь православний світ поклоняється Хресту Господньому, ми встановили поклонний хрест, який буде нагадувати віруючим людям про спасительну жертву та Голгофську перемогу Господа нашого Ісуса Христа над гріхом і смертю. І нехай ця велика святиня – хрест Господній, буде могутнім захистом для всіх червонослобідчан», – сказав на завершення свого повчального слова владика Афанасій, який став ініціатором встановлення цього хреста.