< Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир ( Шлапак )
29.01.2016 23:47 Age: 5 yrs
Рубрика: Новини з єпархій

Молитва духовенства УАПЦ у м. Києві за героями Крут


29 січня 2016 року з благословення митрополита Київського та всієї України Макарія в День пам'яті Героїв Крут священики Київського деканату УАПЦ відслужили заупокійну панахиду біля Поклінного хреста, що поблизу церкви на Аскольдовій могил на місці поховання Героїв Крут.

Відправу здійснили мит. прот. Димитрій Присяжний (Покровська парафія м. Боярка), мит. прот. Сергій Підтягин (церква Бориса та Гліба м. Київ), прот. Валерій Копійка (церква Різдва Богородиці м. Київ) та ієрей Максим Стрихар (парафія Юрія Переможця м. Київ).

Від імені Київської єпархії УАПЦ було покладено квіти.

30 січня на запрошення командування військової частини, що дислокується в с. Віта Поштова Києво-Святошинського району Київської області відбулась зустріч мит. прот. Димитрія Присяжного з особовим складом військової частини.

Священик Димитрій прочитав лекцію на тему: "Подвиг героїв Крут. Історія та сучасність". Поділився з військовослужбовцями своїми напрацюваннями в галузі історії визвольних змагань українського народу в ХХ ст., а також відповів на численні запитання слухачів.