< Всеукраїнський форум сім’ї 2018
18.03.2018 23:51 Age: 1 year
Рубрика: звернення, Новини з єпархій

Лист-звернення парафіян Андріївського Собору УАПЦ, міста Києва, до генерального директора телеканалу 1+1


 

                                          Ген. Директору телеканалу 1+1

                                                             Ткаченко Олександру

      Парафіяни Андріївського Собору УАПЦ, міста Києва,

                                                    вул. Андріївський узвіз, 23


                                                           Лист-звернення

      Ми, парафіяни  УАПЦ, звертаємось до Вас стосовно сюжету,  що вийшов на телеканалі  1+1 у програмі "ТСН тиждень" від 4 березня (https://ru.tsn.ua/vypusky/tsn_tyzhden/vypusk-tsn-tizhden-za-4-marta-2018-goda-1118952.html)  з наступним звинуваченням: "УАПЦ обвинили в попытке стать частью "русского мира", (назва взята з сайту tsn.ua).

      Згідно поданого матеріалу, вважаємо, що дане гр. Шевчук Наталією інтерв’ю є одностороннім висвітленням придуманих фактів та заплямовує репутацію УАПЦ і всіх парафіян. Для об'єктивної  оцінки варто було б надати відповідний ефірний час УАПЦ та її Предстоятелю, Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Макарію. Обмежитись короткою телефонною розмовою із Предстоятелем УАПЦ та залучити експертів, які стверджують про високу ймовірність написання листа до РПЦ, як для незалежного ЗМІ, виглядає суб'єктивно. Тим паче в умовах розвитку IT-індустрії, досить легко сфабрикувати документи чи листи, а фальшиву валюту іноді не всі банки навіть можуть розпізнати.

      Більш того, запрошуємо журналістів телеканалу 1+1 зняти сюжет, як служителям УАПЦ та парафіянам доводиться проводити Богослужіння. Андріївська церква вже третій рік знаходиться на реконструкції, а служіння проводяться просто неба, і в дощ, і в мороз, і в холод, і в спеку. Згідно графіку, реконструкція має бути на стадії завершення, однак, ми вбачаємо маніпуляції з боку зацікавлених осіб в недопущенні УАПЦ, якомога швидше звершувати богослужіння в середині храму.

      Українська Автокефальна Православна Церква існує більше 100 років і "забрати на реконструкцію" головний Кафедральний собор святого апостола Андрія Первозванного від УАПЦ, це знущання над історією нації. Ось які проблеми потрібно висвітлювати на телеканалі, а не розповсюджувати провокативні листи від «колишньої помічниці» Предстоятеля УАПЦ, світлої пам’яті Блаженнішого митрополита Мефодія.

      Ми сподіваємось, що в скорому часі українське правосуддя та компетентні органи дадуть належну оцінку діям гр. Шевчук Н.М. А також  на ваше розуміння і можливість надання ефірного часу для спростування неправдивої інформації духовенству УАПЦ стосовно фальшивого листа до РПЦ, якого надала Шевчук Н.М.

 

       З повагою, парафіяни Андріївського собору УАПЦ міста Києва: