< На Тернопільщині освятили новий храм
28.07.2016 22:25 Age: 3 yrs
Рубрика: Новини з єпархій, новини з діаспори

Єпископ Віктор від повноти УАПЦ склав шану Архиєпископу Адаму (Дубецю)


27 липня 2016 року, в православному кафедральному храмі Святої Трійці у м. Сянока (Польща), відбувся чин поховання українського патріота, громадського і церковного діяча, богослова Високопреосвященнійшого Адама (Дубець), архієпископа Перемишльського і Новосанчівського Автокефальної Православної Церкви у Польщі, який відійшов у вічність 24 липня 2016 року. на 90-му році свого земного життя.

Попрощатись та провести у останню земну дорогу владику Адама зібрались сотні українських православних християн, чисельна кількість духовенства, єпископату з Польщі, України, Словаччини, Румунії, Канади та США.
Чин поховання очолив Блаженнійший Сава (Грицуляк), Митрополит Варшавський і всієї Польщі, Предстоятель Автокефальної Православної Церкви у Польщі у співслужінні єпископату та духовенства.
З благословення Блаженнійшого Макарія Малетича, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви участь у прощанні та похороні Високопреосвященнійшого владики Адама Дубец прийняв Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ.

Владика Віктор вшанував світлу пам'ять та шанобливо приклався до рук спочилого у Бозі владики Адама, а також підніс до труни вінок від Української Автокефальної Православної Церкви з української землі.