< Дорогі наші Захисники!!!
15.10.2017 23:51 Age: 1 year
Рубрика: Новини з єпархій, новини Предстоятеля

Блаженніший Митрополит Макарій відвідав з Першосвятительським візитом Фастівське благочиння Київської єпархії


     14 жовтня 2017 року Божого, в день свята Покров Пресвятої Богородиці, Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ, із Першосвятительським візитом та на запрошення митр. прот. Григорія Кушнірука, відвідав релігійну громаду парафії Покров Пресвятої Богородиці у с. Скригалівка Фастівського благочиння Київської єпархії, з нагоди престольного празнику.

      На паперті святині Блаженнішого Владику зустріли вихованці недільної парафіяльної школи, а староста храму підніс Предстоятелю запашний коровай на вишитому рушнику і подякував від усієї громади за візит.         

     Першосвятителя вітальним словом в притворі храму зустрів настоятель митр. прот. Григорій Кушнірук, який і запросив Блаженнішого Митрополита Макарія очолити в даному храмі Божественну Літургію, піднести свої Архіпастирські молитви за мир в нашій країні, зокрема за жителів Фастівського краю, а також за парафіян та жертводавців парафії.     

    За Божественною Літургією Його Блаженству співслужили:  митр. прот. Григорій Кушнірук (обласний благочинний і настоятель даного храму) митр. прот. Микола Лимар (благочинний Фастівський) та запрошене духовенство.         

    Під час Божественної Літургії було рукоположено в сан диякона Миколая Гребеніченка.   Наприкінці Літургії Предстоятель УАПЦ, висловловив вдячність настоятелю і парафіянам даної церкви за старання у розбудові УАПЦ на Київщині, за стійкість у вірі та незламність їхнього патріотичного духу та нагородив настоятеля й парафіян високими церковними нагородами.       

    У свою чергу, зі словами подяки Предстоятелю за відвідини парафії і звершене богослужіння, звернувся обласний благочинний та настоятель храму митр. Григорій Кушнірук, який і подякував Предстоятелю УАПЦ за звершене спільне Богослужіння у день престольного празнику.

    Святкування завершилось водосвятним молебнем, помазанням вірних освяченим єлеєм та уставним многоліттям.         

    Також духовенство відслужило панахиду за полеглих захисників Вітчизни на алеї  Небесної Сотні в центрі  м. Фастова та поклали квіти в знак поваги та шани Героям України !