< Єпископ Ужгородський і Закарпатський Кирило
16.01.2016 23:47 Age: 5 yrs
Рубрика: Новини з єпархій

Блаженніший Макарій відвідав Донбас із гуманітарною місією


З 10 по 16 січня Блаженніший Макарій Митрополит Київський і всієї України, керуючий Львівською єпархією УАПЦ у супроводі Львівського декана митр. прот. Олега Древняка, Буського декана митр. прот. Володимира Целеня, Турківського декана митр. прот. Андрія Клуба та львівських священиків прот. Тараса Солука і прот. Миколи Гаврона із гуманітарною місією відвідав Донбас.

Завдяки старанню духовенства та вірних Львівської єпархії УАПЦ було зібрано 24 тони гуманітарної допомоги.

Візит розпочався із відвідин Луганщини. У м. Сватове Владика зустрівся із ремонтно-евакуаційною бригадою ЗСУ (м. Золочів Львівської області), працівниками військового шпиталю (м. Вінниця), бійцями авіаційної бригади ЗСУ (м. Калинів Львівської області), працівниками харківської міліції, які несуть бойове завдання на блок-постах.

13 січня Владика із духовенством відвідали м. Рубіжне, Сєвєродонецьк та м. Новий Айдар. Духовенство при кожній зустрічі молитвою підтримало військовослужбовців, передали харчі та теплі речі.

14 січня Митрополит відвідав громади УАПЦ Донбасу та очолив св. Літургію у храмі св. ап. Андрія Первозваного м. Слов'янська.

15 січня духовенство продовжило свою місію та відвідали блок-пости біля гори Карачун, м. Слов'янська та Артемівська. На горі Карачун Владика помолився за військовослужбовців та генерала Кульчицького, якого Митрополит знав особисто.

Блаженніший митрополит Макарій та Львіська єпархія висловлює щиру подяку священикам та вірним за зібрану допомогу, яка була передана військовослужбовцям. Особлива подяка п. Миколі Стецю за вагомий внесок у здійснення цієї місії.