< У Тернополі буде новий храм УАПЦ
14.06.2016 22:25 Age: 3 yrs
Рубрика: новини світові, послання

Блаженніший Макарій привітав учасників ХІХ Світового Конгресу Спілки Української Молоді


У четвер, 9 червня 2016 року, в місті Виппані, США, розпочав роботу ХІХ Світовий Конгрес Спілки Української Молоді – вищий керівний орган організації, який проводиться раз на п’ять років.

Участь в ньому беруть 55 членів СУМ з 6 країн світу (Україна, США, Німеччина, Канада, Велика Британія та Австралія).

Нашу країну на Конгресі представляє делегація в складі Павла Євтушка, Святослава Липовецького. Мар’яни Марець.

Крім них, в роботі СК беруть участь члени СУМ в Україні, які є делегатами за посадами: Другий Заступник Голови Світової Управи – Організаційний Референт др.Мирослав Симчич та Голова Виховної Ради СУМ подр.Неля Лавріненко.

Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ привітав учасниківСвітового конгресу СУМу та надіслав вітального листа, який був зачитаний присутнім.

 

Вельмишановним делегатам

ХІХ Світового Конгресу Спілки Української Молоді

 

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

Слово «молодь» є одним із найкращих слів у людському земному житті. Молода людина знаходиться у розквіті сил, вона сповнена мрій, натхнень і планів. Господь благословляє молодих людей та їхнє життя, щоб вони були  незламними патріотами своєї Батьківщини, незважаючи на те, де живуть: у своїй державі чи поза її межами. Якщо людина живе у своїй державі, вона своїми патріотичними діями стає гідною дитиною в очах старшого покоління та взірцем для підростаючого. Якщо ж людина живе за межами своєї Батьківщини, вона стає славною дитиною своєї держави в очах того чи іншого народу. Однак, разом з патріотизмом, не можна забувати і про духовні якості, які повинні бути присутні у кожного. Ця взаємопов’язаність належно буде оцінена Богом, віруючими людьми та громадянами як своєї, так й інших держав. Я дякую Милосердному Богові за те, що саме такими молодими людьми є обдарована наша Україна. Вони, проживаючи тут, чи за кордоном, роблять великі справи на благо своєї держави.

Нехай Господь та всі українські святі благословляють Ваші добрі задуми та вчинки, допомагаючи в усьому. Ми, старше покоління, будемо за Вас молитися і радіти, як молились і підтримували українську молодь під час Майданів Гідності.

Щиро вітаю всіх учасників ХІХ Світового Конгресу Спілки Української Молоді! Бажаю Вам плідної праці, звершення Ваших задумів і планів для піднесення нашої неньки України в усьому світі та нашої високоморальної християнської нації.

Слава Україні! Слава українським військовим! Слава українському молодому поколінню!

 

Блаженнійший МАКАРІЙ,

                    Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ