< У день П’ятидесятниці Преосвященнійший Тихон єпископ Тернопільський очолив богослужіння у Свято-Троїцькому храмі с. Драганівки
29.05.2018 23:51 Age: 141 days
Рубрика: Новини з єпархій, новини Предстоятеля

Блаженніший Макарій очолив богослужіння у с. Великий Омеляник Рівненсько-Волинської єпархії


    28 травня 2018 року Божого, в День Святого Духа, Волинська земля гостинно зустріла Блаженнішого Макарія, митрополит Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ.

Цього дня парафія Святого Духа УАПЦ у с. Великий Омеляник Волинського деканату Рівненсько-Волинської єпархії урочисто святкувала 20-річчя першого Богослужіння.

Предстоятеля УАПЦ, керуючого Рівенсько-Волинською єпархією Блаженнішого Макарія зустріла молодь парафії у традиційних волинських строях.

    Настоятель храму отець-декан Павло Краєвський запросив Владику очолити святкове Богослужіння та піднести молитви за всіх парафіян, весь побожний український народ, а також за дарування Богом Його благословення та миру нашій багатостраждальній Україні.

У співлужінні священиків Рівенсько-Волинської єпархії Митрополит Макарій очолив св. Літургію у Свято-Духівському храмі УАПЦ с. Великий Омеляник.

   З нагоди храмового свята та 20-ліття заснування парафії храму Святого Духа декан Волинського деканату митрофорний протоієрей Павло Краєвський нагороджений відзнакою Патріархії УАПЦ орденом благовірного гетьмана Петра Сагайдачного.

Також після св. Літургії відбулася презентація діяльності громади та недільної школи "Добрий ангел", яка активно діє.

З вітальним словом до молоді звернувся Блаженніший митрополит Макарій. Цього дня також у Великий Омеляник завітали Володимир Федорович Кусик (заслужений майстер народної творчості України, голова Волинського обласного осередку національної спілки майстрів народного мистецтва України), Алла Адамівна Дмитренко (доцент кафедри документознавства і музейної справи Східноєвропейського НаціональногоУніверситету ім. Лесі Українки, кандидат історичних наук, відомий етнограф, науковець і педагог),  Сіма Дмитрівна Кордунова (волинська поетеса), Дмитро Кічук ( директор Благодійної організації "Благодійний фонд допомоги батальйону Донбас", 46 ОБСП "Донбас-Україна", ЗСУ), з яким активно співпрацює у благодійному напрямку парафія і діти зокрема, Віктор Чухрай (член національної спілки фотохудожників України), Ольга Щерба (графічний дизайнер, розробник проектів недільної школи).

Презентацію провадила викладач недільної школи "Добрий Ангел" Світлана Михайлівна Сидун.

Митрополит Макарій подякував настоятелю о. Павлу Краєвському та викладачу п. Світлані Сидун за активну працю у розвитку парафії, працю з молоддю та активну позицію в утвердженні УАПЦ у Волинській області.