< Блаженніший Митрополит Макарій прийняв участь у засіданні Ради Церков Львівської міської ради
25.05.2018 23:51 Age: 145 days
Рубрика: Новини з єпархій

Архіпастирський візит до Свято-Пантелеймонівської парафії смт.Іванополя архієпископа Житомирського і Поліського Володимира


    23 травня 2018 року Божого в день пам'яті апостола Симона Зилота (Каноніта) на запрошення ієромонаха Філарета (Галіцького) настоятеля Свято-Пантелеймонівської парафії смт. Іванополя, адміністратора Чуднівського і Бердичівського районів Його Високопреосвященство, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир відвідав смт.Іванопіль Чуднівського району.

    Гарним короваєм члени громади зустріли свого архіпастиря, букетами квітів та віршами на адресу до Владики звернулися юні парафіяни попросивши благословення.

    При вході в храм настоятель ієромонах Філарет звернувся до Архієрея приподавши напрестольний хрест.

    Було відслужено Архієрейську Службу на якій з посиленим проханням Владика молився разом з духовенством і вірними просили у Господа за мир у нашій Державі та створення Єдиної Помісної Церкви. З нагоди Дня народження ієромонаха Філарета Владика звершив подячний молебень та нагородив Ювілейною Архієрейською грамотою настоятеля привітавши з уродинами. Священики от. Євген Щербина та от. Антоній Кірєєв та прихожани Свято-Пантелеймонівського храму привітали з Днем народження от. Філарета, побажавши невтомної праці у розбудові парафій та примноження пастви.

    Архіпастир також вклонився в храмі до місцевошанованої ікони Божої Матері і на прохання настоятеля та парафіян відчитав молитви над недужими та помазав їх святим елеєм.

    За посиланням uapc.zt.ua