< Вітання Високопреосвященнішому Герману, Архієпископу Чернівецькому і Хотинському, з нагоди Дня народження
27.10.2017 23:58 Age: 1 year
Рубрика: Новини з єпархій

Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир освятив у місті Житомирі пам'ятник Олегу Ольжичу


    До знакової події для міста долучився голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, міський голова Сергій Сухомлин, депутати міської та обласної рад, а також громадськість і політичні діячі та представники міжхристиянської ради Церков м.Житомира та області. 

   «Олег Ольжич – це близька по духу мені людина, своїми пронаціоналістичними поглядами та вчинками. Відкриття цього пам’ятника та скверу – це та добра справа, яка залишить після себе не лише слова. Олег Ольжич наш земляк, він народився у Житомирі, і це знаково, що перший такий пам’ятник відкривається саме у тут.

    Відкриття пам’ятника – це важливий крок до відновлення історії, культури та патріотизму», – сказав Ігор Гундич. Міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що Олег Ольжич став однією з найяскравіших постатей 20-го століття в історії сучасної України:«У радянські часи ім’я житомирянина Олега Кандиби (Ольжича) було під жорстоким "табу". Без цієї людини неможливо уявити культурне та політичне життя української нації. Ольжич став символом національно-визвольного руху періоду Другої світової війни. Надзвичайно приємно, що перший пам’ятник Ольжичу з’явився саме у Житомирі». 

   Після відкриття пам’ятника відбулося його освячення, яке звершив Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир у співслужінні духовенства різних конфесій .     

   Присутні вшанували пам’ять Олега Ольжича та поклали до пам’ятника квіти. 

   ЗА МАТЕРІАЛАМИ ПРЕС-СЛУЖБИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УАПЦ