< В Успенському храмі м. Львова відбулась архієрейська хіротонія архімандрита Гавриїла (Кризини) на єпископа Рівненського і Волинського
04.09.2018 23:51 Age: 196 days
Рубрика: Новини з єпархій

Архієпископ Житомирський і Поліський ВОЛОДИМИР очолив Божественну Літургію в храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері смт. Черняхів


     2 вересня 2018 року, в Неділю 14-ту після П'ятидесятниці, в день пророка Самуїла, Архієпископ Житомирський і Поліський ВОЛОДИМИР очолив Божественну Літургію в храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері смт. Черняхів.

     Його Високопреосвященству співслужили клірики єпархії. Після сугубої єктенії Архієпископ Володимир підніс молитви за мир в Україні.

     В цей день разом з вірними на Літургії молились і школярі, після чого Владика втретє звершив молебень на початок навчального року, та окропив освяченою водою, і закликав Боже благословіння на навчання дітей.

     В закінченні Божественної Літургії було звершено славлення свята.

     Його Високопреосвященство звернувся до віруючих з архіпастирським словом: "Що означає сьогоднішня євангельська притча? Цар, що справляє весілля — Цар неба і землі, що через Свого Сина зготував радощі Божого Царства для всіх людей. Запрошені гості — це всі народи світу, що мають при­одягтись у весільний одяг Святої Тайни Хрещення і увійти до Божого Царства. Запрошені гості не послухали царя, не пішли на весілля, а пішли до своїх щоденних занять. Так чинить сьогодні багато людей. Вони не слухають запрошень Святої Церкви, а займаються більше земними справами. Тому, хоч багато запрошених, мало буде виб­раних у Божому Царстві" та закликав на всіх Боже благословення.

   За матеріалами uapc.zt.ua