< В свято Рівноапостольної Марії Магдалини Митрополит Вінницький і Брацлавський Роман відвідав громаду Храму Марії Магдалини в селі Гальжбіївка Вінницької єпархії
06.08.2018 23:51 Age: 195 days
Рубрика: Новини з єпархій

Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир очолив Божественну Літургію у кафедральному храмі святої Марії Магдалини


     Архієпископ Житомирський і Поліський ВОЛОДИМИР очолив Божественну Літургію у кафедральному храмі святої рівноапостольної Марії Магдалини в день храмового свята 4 серпня 2018 року Божого. Архієрею співлужили духовенство єпархії.

     Після закінчення Божественної Літургії був звершений водосвятний молебень з святковим хресним ходом навколо храму та молитовне величання святої рівноапостольної Марії Магдалини. Настоятель храму протоієрей Володимир Сітніцький від імені прихожан подякував владиці Володимиру за архіпастирський візит і святительські молитви, а також попросив благословення на подальші труди. Вірні привітали свого архіпастиря з Днем Тезоіменитства, подарувавши квіти.

     По закінченню Архієпископ Володимир звернувся до вірян з повчальним словом, в якому привітав всіх з Храмовим святом святої рівноапостольної Марії Магдалини.

    «Нехай Господь за молитвами святої рівноапостольної Марії Магдалини дав спокій нашій рідній Україні, щоб у нас була Єдина Помісна Православна Церква, визнана адміністративно через Томос Вселенським Патріархом, тому потрібно молитися, щоб наша Українська Православна Церква була єдина, і щоб ми всі славили Бога".

     За матеріалами uapc.zt.ua