< Відбулося засідання Патріаршої ради під головуванням Блаженнішого Макарія
13.11.2017 23:51 Age: 2 yrs
Рубрика: Новини з єпархій, новини Предстоятеля

100-річчя початку відродження Української Автокефальної Православної Церкви


    10 листопада 2017 року в Тернопільській єпархії урочисто відзначили 100-річчя початку відродження Української Автокефальної Православної Церкви. Свято розпочалося Божественною літургією у Кафедральному храмі Різдва Христового м. Тернопіль, яку очолив Блаженніший Макарій Митрополит Київський і всієї України Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви. Його Блаженству співслужили: Високопреосвященнійший Володимир архієпископ Житомирський і Поліський; правлячий архієрей Тернопільської єпархії Преосвященнійший Тихон єпископ Тернопільський; Преосвященнійший Савва єпископ Донецький і Слов’янський; духовенство з інших єпархій УАПЦ.

    На Малому вході за заслуги перед Церквою та з нагоди 40-річчя священичої хіротонії Предстоятель удостоїв нагороди митрофорного протоієрея Тараса Дручка, декана Бучацького деканату, правом носіння другого хреста з прикрасами.

    Під час богослужіння була піднесена молитва за Україну, воїнів, які стали на захист нашої держави та благочестивий український народ. По завершенні літургії в Тернопільській обласній філармонії відбулась Урочиста Академія присвячена 100-річчю початку відродження Української Автокефальної Православної Церкви.