< Повідомлення Патріархії УАПЦ
05.08.2018 23:51 Age: 3 yrs
Рубрика: Новини з єпархій

В свято Рівноапостольної Марії Магдалини Митрополит Вінницький і Брацлавський Роман відвідав громаду Храму Марії Магдалини в селі Гальжбіївка Вінницької єпархії


     4 серпня 2018 року Божого, в свято Рівноапостольної Марії Магдалини Митрополит Вінницький та Брацлавський Роман відвідав громаду Храму Марії Магдалини в селі Гальжбіївка Ямпільського р-ну. Вінницької обл. Парафіяни разом з настоятелем Ігорем Гонтарем радо зустрічали запрошенного Митрополита Романа та гостей, які з різних міст та сіл розділили радість святкування Пристольного свята.
     Парафіяни разом із духовенством радо зустрічали Митрополита Романа, так як заведено в нашій Українській Державі, згідно традиціям з запашним короваєм на вишитому рушнику. Діточки з квітами, святково одягнені у вишиванки, світились радісттю та помітно хвилювались, читаючи вірші з глибоко духовним змістом.
     Божествену Літургію співслужили разом із Митрополитом Романом митр.прот. Сергій Москальчук, благочинний Ямпільського деканату митр. прот. Олександр Генчев, настоятель Храму Рівноапостольної Марії Магдалини ієрей Ігор Гонтар та протоієрей настоятель Храму смт. Тростянець Семчук Віталій.
     У своїй промові до присутніх Митрополит Вінницький та Брацлавський Роман привітав усіх зі святом та розповів про той нелегкий шлях Христової дороги рівноапостольної Марії Магдалини, а також зауважив, що людина, яка увірувала в Господа, є улюбленою дитиною Господа нашого Ісуса Христа.
     Настоятель Храму о.Ігор Гонтар був нагородженний золотим Хрестом з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі. Разом із громадою йому вдалося відновити з руїн часу Храм Божий та посіяти на небесному полі віри те зерно, яке проросло на славу Господню.
     Після Божественної Літургії відбулася Хресна Хода.

     Святкування закінчилось подячним молебнем та помазанням освяченним єлеєм, під час якого Митрополит Роман дарував усім присутнім Іконки із зображенням Спасителя та медальйони із зображенням ікони Пресвятої Богородиці.
     До завершальної частини святкування також долучилися з вітаннями голова сільської ради, парафіяни та духовенство.