< Предстоятель УАПЦ прийняв участь у черговому засіданні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій
05.06.2017 21:18 Age: 1 year
Рубрика: Новини з єпархій

У свято Святої Трійці єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор (Бедь) відслужив божественну літургію в домовому храмі УАПЦ м. Берегове


4 червня 2017 року, у день Святої Трійці, в домовому храмі парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в м. Берегове була відслужена божественна літургія, яку очолив Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ.

Його Преосвященству співслужили: протоієрей Сергій Урста, архімандрит Феофан (Бурдельов) та протоієрей Роман Бобай.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя, Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.

У молитві до Господа Бога, владика Віктор та духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Української Армії над підступними московсько-путінськими оккупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, які у наші дні боронять земну, Богом дану нам, Вітчизну Україну від московських ординці, за дарування українцям національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.

З архіпастирським словом до парафіян звернувся Преосвященнійший владика Віктор, який привітав усіх з двунадесятим святом, сходженням Святого Духу на апостолів та зупинився на історії відродження Української Автокефальної Православної Церкви, яка цього року відзначає 100-річчя початку церковно-народного руху за відродження УАПЦ (1917 – 2017) та 75-річчя відновлення єпископату Української Автокефальної Православної Церкви.

За заслуги перед Українською Автокефальною Православною Церквою та за значний вклад в розвиток парафії честь Успіння Пресвятої Богородиці Карпатської єпархії УАПЦ в м. Берегове ряд парафіян було відзначено церковними нагородами

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ