< Офіційне повідомлення прес-служби Патріархії УАПЦ
20.05.2017 21:18 Age: 1 year
Рубрика: Новини з єпархій

Школярі на чолі з капеланом Тернопільської єпархії УАПЦ завітали в гості до військової частини Національної гвардії України в м. Тернополі


19 травня 2017 року, як світло з неба світить та обігріває землю так і тим великим світлом наповнилась військова частина 3002 Національної гвардії України в м. Тернополі, бо до гвардійців завітали в гості майбутні захисники Неньки України майбутня зміна і еліта нації школярі 24 школи м. Тернополя.

Діти прийшли, щоб привітати воїнів з Воскресінням Христовим та подивитися в яких умовах провадять своє життя і несуть військову службу захисники Української Держави.

Екскурсію для учнів провів лейтенант Віталій Колядник, заступник командира по виховній роботі показавши та розповівши про внутрішнє життя і навчання військовослужбовців.

Про духовне життя нацгвардійців розповів митрофорний протоієрей Анатолій Залізницький, голова відділу з духовної опіки в правоохоронних органах, пенітенціарній системі після чого подарував усім школярам іконки Божої Матері Тернопільської.

Духівник нацгвардійців благословив учнів, побажав їм добре вчитися та виростати гідними патріотами України та любити свою Матір-Батьківщину.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ