< Предстоятель УАПЦ відвідав Підкаменський деканат Львівської єпархії УАПЦ
30.09.2017 23:51 Age: 358 days
Рубрика: новини Предстоятеля, Новини з єпархій

Привітання Блаженнішому Макарію, Митрополиту Київському і всієї України, Предстоятелю Української Автокефальної Православної Церкви, з нагоди Дня уродин


Ваше Блаженство, Блаженніший Владико!  

    Сердечно вітаємо Вас від усієї повноти Української Автокефальної Православної Церкви, єпископату, духовенства, чернецтва та всіх вірних із днем Вашого народження. Молитовно бажаємо Вам кріпості сил, духовної радості, багатьох милостей і повсякчасної небесної допомоги в звершенні свого високого служіння Церкві й Україні!  

   Все Ваше життя є невпинним служінням Господу, Його Церкві і всьому благочестивому українському народові. Ви являєте собою образ істинного правдивого служителя в Христовому Винограднику.

   Ваш приклад допомагає архіпастирям, пастирям, чернецтву і мирянам невідступно слідувати за спасительним шляхом любові до Бога і ближнього.

    Бачачи подвижницьку працю Вашого Блаженства, єпископат, духовенство і паства  Української Автокефальної Православної Церкви, від усього серця моляться про Ваш добробут і довголіття.

    І, звичайно, про Ваше здоров'я. Бо подвиг, який Ви несете, насправді перевищує можливості людських сил, і тільки з Божою допомогою можна нести цей тягар так, як самовіддано і творчо несете його Ви! Всещедрий Господь нехай дасть Вам, Ваше Блаженство, міцність душевних і тілесних сил, довголіття, радість духовну і всесильну Свою допомогу в Ваших подальших трудах на благо Святої Церкви.    Смиренно просимо Ваших святих молитов і Первосвятительского  благословення.                  

Εις πολλα ετι, Δεσποτα!Τον δεσπότην και αρχιερέα ημών, Κύριε, φύλαττε. Εις πολλά έτη, δέσποτα!