< В день Святого Духа, Преосвященнійший Тихон єпископ Тернопільський звершив Божественну літургію в Кафедральному храмі Різдва Христового м. Тернопіль
30.05.2018 23:52 Age: 3 yrs
Рубрика: Новини з єпархій

Преосвященніший Павло, єпископ Коломийський благословив учасників та гостей районного фестивалю творчості для дітей з інвалідністю «Повір у себе»


    В м.Коломия Івано-Франківської області відбувся районний фестиваль творчості для дітей з інвалідністю «Повір у себе». На святковому заході діти з обмеженими можливостями показували свої таланти, які висвітлювали в віршах і піснях присвячених Україні та її народу. На свято запрошено представників духовенства УАПЦ, УПЦ КП, УГКЦ.

    Преосвященніший Владика Павло, єпископ Коломийський, вікарій Івано-Франківської єпархії УАПЦ, благословив дітей та гостей фестивалю і подарував усім учасникам корисні дарунки для духовного росту.

   Владика Павло в вітальному слові подякував за нелегку працю і запросив всіх діток відвідати Угорницький Спасо - Преображенський чоловічий монастир, в якому є цілюще джерело «Дзвіньоха».