< Повідомлення Патріархії УАПЦ
12.04.2018 23:52 Age: 3 yrs
Рубрика: Новини з єпархій, новини Україна

Перший Молодіжний молитовний сніданок в м.Києві


     В Україні за останнє десятиліття доброю традицією стало щорічне проведення Національних молитовних сніданків, в яких беруть участь керівництво держави, парламентарі країн Євросоюзу та Конгресу США, представники дипломатичних місій, релігійних та громадських організацій.

    Сьогодні, 12 квітня 2018 року, в контексті відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України за підтримки Міжфракційного депутатського об'єднання "За духовність, моральність та здоров'я України" Верховної Ради України, Міністерства молоді та спорту України в Будинку офіційних прийомів Верховної Ради відбувся перший в Україні Молодіжний молитовний сніданок. Особливим гостем заходу був співорганізатор Президентського молитовного сніданку в США Даг Берлі.

    В молитовному заході взяв участь секретар Патріархії Української Автокефальної Православної Церкви митр. прот. Віталій Даньчак, який є і членом комісії по взаємодії з молоддю УАПЦ.

    На завершення заходу слово мав отець Віталій, який від імені Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій подякував голові комітету по проведенню молитовних сніданків в Україні народному депутату України Павлу Унгуряну.