< Заява Консисторії Харківсько-Полтавської єпархії
03.06.2018 23:51 Age: 3 yrs
Рубрика: Новини з єпархій, новини Предстоятеля

Парафію Святої Трійці смт. Олесько Львівської єпархії з Першосвятительським візитом відвідав Блаженніший Макарій


     Після свята Зіслання Святого Духа на апостолів парафію Святої Трійці смт Олесько Буського деканату Львівської єпархії, на запрошення настоятеля та парафіян, з Першосвятительським візитом відвідав Блаженніший митрополит Київський і всієї України Макарій, Предстоятель УАПЦ, щоб спільно з духовенством, парафіянами та гостями вознести подячні та прохальні молитви до Господа.

     На церковному подвір’ї Блаженнішого Митрополита з хлібом-сіллю та квітами зустріли парафіяни громади, а в храмі, який збудований у XV столітті та являється пам'яткою архітектури, зустрів настоятель митр. прот. Ігор Лишкович, який попросив у Митрополита благословення для всіх парафіян, а також на успіхи у всіх парафіяльних справах.

     В часі Божественної Літургії Предстоятелю співслужили: канцлер Львівської єпархії митр. прот. Володимир Целень - декан Буського деканату, секретар Консисторії Львівської єпархії митр. прот. Руслан Матвієнко, протопресвітер Кирило Малетич, настоятель храму та запрошене духовенство.

     З проповіддю до присутніх звернувся о.Руслан Матвієнко, який розповів про важливість вивчення життя святих усіма людьми для наслідування їхнього зразкового прикладу на благо спасіння особистих душ.

    Після завершення Літургії з повчальними словами настанови до громади звернувся Владика Макарій, який привітав усіх з храмовим святом, який вони відзначили, побажав їм плекати дари Святого Духа для помноження добра на цій землі, вручивши благословенні грамоти активним парафіянам.

    Предстоятель привітав і настоятеля з його 60-літнім ювілеєм від Дня уродин, нагородивши його орденом Андрія Первозванного та благословенною грамотою.

    Настоятель у свою чергу подякував Владиці за теплі слова вітання, побажавши Його Блаженству кріпості та сил для подальшого архипастирського служіння.
    Святкування завершилось співом многоліття.

   За матеріалами uaoc.lviv.ua