< Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Макарій освятив престіл та новозбудований храм в с. Калинів Львівської єпархії
27.11.2018 23:51 Age: 2 yrs
Рубрика: Новини з єпархій

Єпископ Рівненський і Волинський Гавриїл очолив урочисті заходи з нагоди 20-річчя заснування парафії на честь Святого Духа с. Великий Омеляник Луцького району


     З нагоди 20-річчя заснування парафії та 5-річчя освячення храму на честь Святого Духа с. Великий Омеляник Луцького району Волинської області (Волинський деканат Рівненсько-Волинської єпархії УАПЦ), єпископ Рівненський і Волинський Гавриїл очолив урочисті заходи на парафії.

     За Божественною літургією Преосвященному владиці співслужили канцлер єпархії митр. прот. Володимир Садовський, настоятель храму і декан Волинського деканату єпархії митр. прот. Павло Краєвський, митр. прот. Олександр Королюк та митр. прот. Роман Ріжок.

     Після Літургії була звершена панахида за безвинно померлими від голодоморів та репресій в Україні. Чудово-сердечним був виступ бандуристів в недільній школі парафії «Добрий Ангел» - студентів Волинського коледжу культури і мистецтв їмені І. Ф. Стравінського.

     Завершились урочистості агапою - святковим частуванням.

     Джерело: facebook.com