< Співчуття Преосвященнійшому єпископу Віктору (Бедь) в зв’язку з смертю мами Катерина Кирилівна Бедь
10.06.2017 21:18 Age: 314 days
Рубрика: Новини з єпархій

Духовенство УАПЦ в Ужгороді провело у останню дорогу Катерину Бедь, маму Єпископа Віктора


10 червня  у кафедральному соборі апостола Андрія Первозванного Карпатської єпархії УАПЦ у м. Ужгород, відбувся чин похорону над новопреставленою Катериною, мамою Преосвященнішого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.

Чин похорону з благословення Блаженнішого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ, очолив Високопросвященніший Герман, архієпископ Чернівецький і Хотинський, у співслужінні Преосвященнішого Бориса, єпископа Херсонського і Миколаївського, керуючого Таврійською єпархієюУАПЦ, духовенства Карпатської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької єпархій УАПЦ, за участі дітей, онуків, рідних, близьких та знайомих покійної.

Перед прощанням з у Бозі спочилою, єпископом Борисом було зачитано співчуття родині від Предстоятеля УАПЦ Митрополита Макарія.

Опісля цього Архієпископ Герман виголосив проповідь, у якій закликав усіх до щирої молитви до Господа за прощення спочилій гріхів, вчинених нею за час її земного життя, та дарування їй місця у Царстві Небесному, де всі святі перебувають.

Духовенство та вірні Української Автокефальної Православної Церкви складають щирі співчуття Владиці Віктору та Його родині!