< Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон з архіпастирським візитом відвідав храм Воздвиження Чесного Хреста Господнього с. Заруддя Зборівського деканату
19.11.2018 10:51 Age: 2 yrs
Рубрика: Новини з єпархій, новини Предстоятеля

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Макарій із архіпастирським візитом відвідав с. Вузлове Львівської єпархії


     18 листопада 2018 року Божого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Макарій із архіпастирським візитом відвідав с. Вузлове Радехівського району Львівської області.

      Владика у співслужінні священиків Радехівського деканату очолив св. Літургію у старовинному храмі Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ, який занесений до реєстру пам'яток архітектури.

      У часі св. Літургії Блаженніший Митрополит Макарій возніс молитву Патріярха Мстислава за Україну, її воїнів-оборонців, а також за здоров'я настоятеля і о. декана Івана Скаліша.

      Проповідь на тему любові до ближнього виголосив Владика Макарій.

      З нагоди 60 річчя від дня народження та 28-ї річниці священослужіння настоятеля Свято-Покровського храму с. Вузлове митр. прот. Івана Скаліша було нагороджено ювілейним орденом до 1030-річчя хрещення України та благословенною грамотою.

      Також слова вітання пролунали і від парафіян, які чисельно цього дня прибули на спільну молитву.

      Уставним многоліттям о. Івану завершилася урочистість у с. Вузлове, передає сайт Львівської єпархії УАПЦ.